Головне управління ДСНС у Хмельницькій області провели ряд перевірок на водних об’єктах району.

Сьогодні, 14 липня 2024 року, начальник відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Хмельницької районної військової адміністрації спільно з працівниками Хмельницького районного управління Головного управління ДСНС у Хмельницькій області провели ряд перевірок на водних об’єктах району.
Їх метою було забезпечення безпеки громадян під час відпочинку на воді.
Влітку, коли люди частіше проводять час на пляжах та біля водойм, питання безпеки на воді стає особливо актуальним. Нехтування правилами може призвести до трагічних наслідків, тому ми маємо пам’ятати основні правила та вживати заходів щодо запобігання нещасним випадкам.
Працівники ДСНС закликають громадян дотримуватися основних правил безпеки на воді:
  •  Не купатися в незнайомих місцях.
  •  Не заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння.
  •  Не залишати дітей без нагляду біля води.
  •  Дотримуватися правил поведінки на воді, встановлених знаками.
У разі виникнення небезпечної ситуації негайно телефонувати до служби порятунку!
Пам’ятайте: Ваша безпека – це ваша відповідальність!