Громадам презентували каталог виробників української техніки і закликали долучатись до політики «Зроблено в Україні»

Каталог покликаний надати замовникам інформацію про українських виробників техніки для громад і сприяти збільшенню попиту на товари, вироблені в Україні. Він містить інформацію про 255 одиниць техніки, які виробляються на 32 підприємствах з 14 областей України.
У першому Каталозі представлено:
🔸громадський пасажирський транспорт (автобуси, тролейбуси, електробуси та трамваї)
🔸комунальну техніку (прибиральні машини, сміттєвози, поливальні та дорожні машини, самоскиди, трали, машини для землерийних робіт)
🔸спеціальну техніку (автоцистерни, причепи та напівпричепи, пожежно-рятувальна техніка, підіймальне обладнання, машини швидкої допомоги, фургони та вантажівки)
🔸навісне обладнання (ковші, щітки дорожні, снігоприбиральні відвали, вила для піддонів, косарки, подрібнювачі деревини, секатори та викорчовувачі).
Надалі каталог доповнюватиметься.
Дізнатися більше і завантажити Каталог можна тут: https://decentralization.ua/news/18144