Хмельницькі вогнеборці навчали дітей правилам безпеки

11 вересня рятувальники Хмельницького районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» для дітей навчального закладу Гвардійської територіальної громади.
Спілкуючись з дітьми надзвичайники розповіли дітям про вибухобезпечні предмети, про їх класифікацію, а також про місця, де найчастіше чатує небезпека. Звернули увагу й на те, що треба робити, якщо випадково натрапили на таку знахідку. Повторили разом із учнями телефони екстрених служб, на які потрібно телефонувати, в разі виявлення підозрілого предмета.
Також, рятувальники не залишили поза увагою правила пожежної безпеки в побуті, розповіли про правила поведінки у разі виникнення пожежі, дії під час сигналу «Повітряна тривога» та евакуації до укриття.
По завершенню уроку рятувальники вручили дітям листівки із зазначеними правилами.