Інформація про продаж об’єктів малої приватизації державної власності

«Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонуються до продажу об’єкти малої приватизації, окреме майно:

• Частина приміщення будівлі філії банку «Поділля» площею 89,5 кв. м, що становить 38/100 приміщення, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 48. Балансоутримувач: Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (код за ЄДРПОУ 21318350),.
  •  нежитлові приміщення загальною площею 950,4 кв.м, за адресою: Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36, що обліковується на балансі Головного управління статистики в Хмельницькій області, код за ЄДРПОУ 02362894.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел. 096-049-43-91

Інформація щодо об’єктів приватизації розміщена на сайті: privatization.gov.ua