Людей творчих професій запрошують взяти участь у конкурсі соціальної реклами “Україна без барʼєрів”

Сьогодні наші захисники та захисниці, ризикуючи своїм життям, боронять нашу країну та наших людей. Частина з них, на жаль, під час виконання бойових завдань отримують поранення, у зв’язку з чим набувають інвалідності. Коли вони повернуться, ми маємо зустріти їх з вдячністю, повагою та допомогою тим, хто цього потребуватиме.

Міністерство культури та інформаційної політики України запрошує людей творчих професій взяти участь у мистецькому конкурсі, результати якого ляжуть в основу інформаційно-просвітницької кампанії «Україна без бар’єрів».

Мета кампанії: продемонструвати повагу до наших захисників та захисниць, які повертаються з фронту, звернути увагу суспільства на необхідність розвитку безбар’єрного простору та доступність державних послуг.

Кінцевий термін подачі заявок та документів на участь у конкурсі (в друкованій та електронній формах) 03 листопада 2023 року до 15 години.

Подробиці умов конкурсу за посиланням нижче:

ОГОЛОШЕННЯ про проведення мистецького конкурсу з розроблення моделей інформаційних продуктів, у тому числі графічного характеру, для планування, організації та реалізації інформаційної-просвітницької кампанії на тему: «Україна без бар’єрів».

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України