На Хмельниччині тривають заходи в рамках національного спротиву

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» у Хмельницькому районі організовано проведення навчання населення з базової підготовки громадян України до національного спротиву. Заняття проходять згідно розпорядження начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука.
Підготовка громадян України до національного спротиву – це сукупність заходів, які здійснюються державними органами та органами місцевого самоврядування з метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття ними знань та практичних вмінь, необхідних для захисту України.
Основними завданнями базової підготовки громадян України до національного спротиву є:
– набуття спроможностей щодо умілого виконання завдань;
– отримання, поглиблення та реалізація знань, вмінь та навичок у виконанні бойових завдань;
– освоєння та експлуатація основних зразків озброєння;
– підтримання та покращення лідерських, психологічних та фізичних якостей;
– формування у громадян психологічної стійкості до психотравмуючих факторів бойових дій.
Навчання проходять у вигляді лекцій та практичних занять. Кожен громадянин має можливість поспілкуватись з сертифікованим військовим інструктором та перейняти неабиякий досвід.
Заняття відбуватимуться у п’яти територіальних громадах району – Красилівській, Деражнянській, Старокостянтинівській, Хмельницькій та Розсошанській.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до базової підготовки та отримати корисні навики та знання.
Більш детальну інформацію можна отримати у ваших територіальних громадах.
Разом до Перемоги!
На зображенні може бути: 5 людей та люди навчаються
На зображенні може бути: 8 людей
На зображенні може бути: 13 людей, люди навчаються та стіл