Начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук провів виїзний прийом громадян у Миролюбненській територіальній громаді

Сьогодні, начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, згідно робочого графіку, провів виїзний прийом громадян у Миролюбненській територіальній громаді.Немає опису.

Разом з начальником районної адміністрації участь у виїзному прийомі взяли Оксана Москалюк – начальник управління соціального захисту населення РВА, Інна Ратушняк – начальник відділу діловодства та контролю та головний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації Діана Мельник.

Під час прийому жителями громади були озвучені наступні проблемні питання:

– Організація пасажирських перевезень у межах територіальної громади;

– Оновлення транспорту для перевезення дітей до освітніх навчальних закладів;

– Розчистка та обрізання аварійних дерев у зоні ліній електропередач.

На всі порушені питання були надані обґрунтовані роз’яснення на місці згідно діючого законодавства та в межах повноважень райдержадміністрації.

Виїзні прийоми надалі будуть проводитись відповідно до графіку виїзду робочих груп по прийому громадян району за місцем проживання затвердженого розпорядженням начальника Хмельницької районної військової адміністрації від 29.12.2022 року №131/2022-р.

Немає опису.