Обговорили з партнерами роботу щодо ППО – нових систем для України; готуємо посилення – звернення Президента

Сьогодні хочу похвалити роботу Верховної Ради. Прийняли закон про нашу духовну незалежність. Ось що ми обговорювали з членами Ради Церков і релігійних організацій. А найближчими днями також буду розмовляти з представниками Вселенського патріарха Варфоломія. Ми продовжимо зміцнювати Україну та наше суспільство.
Сьогодні також прийняли закон про підтримку наших воїнів, які здійснюють наші оборонні дії в прикордонній з РФ районі. Всі виплати, премії та премії для них обов’язково продовжать з першого дня операції. Чекаю документів від парламенту.
Я дякую всім, хто бореться і працює заради нашої держави, заради наших людей! Слава Україні!