Оголошено старт реєстрації на тренінг з питань подання заявок на державні гранти до 8 млн грн для переробних підприємств Хмельницької області.

Soul Partners оголошує старт реєстрації на тренінг з питань подання заявок на державні гранти до 8 млн грн для переробних підприємств Хмельницької області.
 Для кого: власники та керівники малих і середніх підприємств переробної промисловості Хмельницької області
Дата: 6 червня 2024 року
Час: 10:00
Формат: онлайн
 Повідомлення про підтвердження реєстрації буде надіслано на електронні адреси всіх зареєстрованих учасників.
  Завдяки тренінгу Ви:
  •  знатимете усі тонкощі і деталі подачі на державний грант для переробних підприємств;
  •  разом з нами пройдете усі етапи подачі на грант;
  •  навчитесь створювати бізнес план;
  •  разом з Soul Partners підготуєте план грошових потоків;
  •  знатимете як перевірити коректність підготовки заявки на грант.
 Для участі в тренінгу необхідно зареєструватись:
З повним переліком запланованих тренінгів можна ознайомитися за посиланням: https://soulpartners.com.ua/granttrainings
Чекаємо на вас!