Основні позиції інформаційного реагування. Пояснюємо складні речі простими словами. Нобелівські премії

ЯК ПОЯСНЮЄТЬСЯ:

НОБЕЛІВСЬКІ ПРЕМІЇ

Під тиском громадськості Фундація Нобеля скасувала своє рішення про запрошення послів Росії, Білорусі та Ірану на церемонію нагородження Нобелівської премії в Стокгольмі.

• Україна вітає мудре рішення Фундації Нобеля і висловлює подяку всім, хто вимагав відновлення справедливості.
  • У 2022 році Росія, Білорусь та Іран також не були запрошенні. За рік, що минув, ці країни не переглянули свого ставлення і не зробили нічого, щоб припинити неспровоковану агресію проти України.
  • Реакція шведської громадськості на наміри запросити представників Росії, Білорусі та Ірану засвідчує, що європейське суспільство чудово усвідомлює реальний стан речей і підтримує Україну.
  • Відмова від надання престижних майданчиків державам, які здійснюють агресію чи є пособниками агресії, – дієвий спосіб засвідчити, що така поведінка несумісна з принципами цивілізованого та демократичного світу.
  • Україна сподівається, що буде скасоване запрошення послів цих держав також і на церемонію вручення Нобелівської премії миру в Осло.