Передали державні нагороди родинам захисників (посмертно)

За дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької РВА, заступниця голови Заряна Попадіна разом з очільниками громад району та представниками місцевого ТЦК та СП передали державні нагороди родинам полеглих Захисників.
Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
  •  Старшого солдата Федорчука Сергія Вікторовича з Староостропільської громади;
  •  Солдата Тодорашка Віктора Вікторовича з Старокостянтинівської громади;
  •  Солдата Юзюка Івана Єпіфановича з Красилівської громади;
  •  Солдата Прокопчука Івана Петровича з Антонінської громади.
Також нагороджено медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ» військовослужбовця Заслучненської громади:
  •  Солдата Верхолу Анатолія Анатолійовича.
«Ми завжди будемо пам’ятати кожного Героя, який віддав своє життя за мир та спокій своєї країни. Безумовно, туга та біль від втрати рідних людей не згаснуть ніколи. Сил та мужності сім’ям загиблих. Вічна шана мужнім воїнам!» – зазначила Заряна Попадіна.