Передали державні нагороди родинам Захисників (посмертно)

Сьогодні, Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, разом із очільниками громад району та представниками місцевих ТЦК та СП передали державні нагороди родинам загиблих Захисників.
Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовця Красилівської громади:
  •  Солдата Власюка Богдана Юрійовича
Військовослужбовця Миролюбненської громади:
  •  Молодшого сержанта Сопруна Ігоря Ігоровича
Військовослужбовця Старокостянтинівської громади:
  •  Старшого солдата Тележинського Анатолія Петровича.
«Це непоправна втрата для родин…Вони більше ніколи не побачать свого сина, батька та брата… Це велика втрата для держави… Адже ці Герої мали б жити і творити націю…
Передаючи ці почесні відзнаки, що символізують героїзм та відданість цих хлопців, хочеться низько вклонитися Вам, матері та дружини за мужніх воїнів, що віддали свої життя за наше майбутнє в якому немає війни. Герої назавжди залишаться в нашій пам’яті та серцях! Вічна шана полеглим Захисникам!» – зазначив Віктор Паламарчук.