Передали державні нагороди (посмертно) родинам захисників Старокостянтинівської громади

За дорученням, Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької РВА,  Віктор Паламарчук перший заступник разом із Олександром Мельником представником Хмельницького районного ТЦК та СП передали державні нагороди родинам наших захисників.
Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Старокостянтинівської територіальної громади:
  •  солдата Бовсуновського Ігоря Івановича
  •  молодшого сержанта Бондарчука Сергія Петровича
  •  солдата Кащука Ігоря Олександровича
  •  старшого солдата Кубу Тараса Валерійовича
  •  солдата Сороку Сергія Володимировича
  •  солдата Ращупкіна Георгія Миколайовича
Ці Герої до останнього захищали свою Батьківщину від агресії російських окупантів. Їхня самопожертва є прикладом вірності та великого патріотизму. Тож нехай вчинки наших захисників завжди нагадують нам про велич та безсмертя духу українського народу
Вічна пам’ять нашим полеглим Героям!