Передали державні нагороди родинам захисників України (посмертно)

За дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької районної військової адміністрації, заступниця Заряна Попадіна разом із представником Хмельницького районного ТЦК та СП та очільником Старокостянтинівської територіальної громади передали державні нагороди родинам наших полеглих Захисників.
Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня ( посмертно) нагороджено військовослужбовців:
  • Рядового Смереку Сергія Валентиновича
  • Солдата Довгополого Сергія Івановича
  • Також, Орденом за мужність ІІІ ступеня та Орденом « Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено молодшого лейтенанта – Лисенка Дмитра Миколайовича
«Самопожертва наших воїнів є прикладом вірності, патріотизму та відданості своїй країні. Пам’ять про них житиме вічно у наших серцях та спогадах. Щирі співчуття рідним!» – зазначила Заряна Попадіна.