Перелік областей, де запрацюють центри життєстійкості.

Це – не просто цифри на мапі. Це – громади, які підтримуватимуть ментальне здоров’я українців через Центри життєстійкості.
Цьогоріч таких просторів буде понад 200 по всій Україні – після фінального травневого відбору до проєкту долучилися ще 56 громад.
Найактивнішою серед областей стала Сумщина – попри складну ситуацію в регіоні, місцеві органи влади зробили усе можливе, щоб відкрити Центри життєстійкості для своїх мешканців.
Нагадаємо, у таких просторах кожна людина може безкоштовно отримати психологічну допомогу та проконсультуватися щодо різних соціальних питань. Наразі 73 Центри життєстійкості вже працюють та допомагають місцевим жителям відновлюватися після кризових ситуацій і долати стреси.
Контакти діючих Центрів доступні на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/…/gromadi-do-uchasti-v-programi…
Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олени Зеленської.