Під керівництвом заступника Керівника ОПУ Олексія Кулеби відбувся Координаційний брифінг з начальниками обласних адміністрацій, головами громад, міжнародними партнерами та організаціями.

Під керівництвом заступника керівника ОПУ Олексія Кулеби відбувся Координаційний брифінг з питань забепечення потреб енергосектора й підготовки до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років.
До засідання долучилися Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РВА, начальники обласних та районних адміністрацій, голови міських та селищних територіальних громад.
Також взяв участь Сергій Тюрін, начальник Хмельницької ОВА та керівники профільних департаментів облдержадміністрації.
Питання порядку денного:
  •  Відновлення генерації та її долучення до системи;
  •  Відновлення мереж;
  •  Захист систем і об’єктів, які відновлюються;
  •  Визначення додаткових точок генерацій.
В умовах сьогодення до осінньо-зимового періоду державі варто готуватися заздалегідь. Тому необхідно враховувати потреби в енергетиці та акцентувати увагу на відповідному обладнанні.
Протягом засідання спікери презентували цифрову платформу, яка систематизує потреби і проєкти в енергетичному секторі країни.
Також анонсували запуск урядової гарячої лінії 15-49 з питань енергетики.
В ході дискусії учасники мали можливість поставити питання стосовно проблем енергетичної системи та отримати на них вичерпні відповіді.