Підтримка членів родин Захисників триває!

Традиційно у відділі підтримки ветеранів війни та членів їх сімей Хмельницької РВА за підтримки ГО “Урбан Про”відбулася зустріч “Джерела сили” для дружин та матерів наших воїнів.
Разом із запрошеним отцем греко-католицької церкви присутні здійснили спільну молитву за кожного та кожну, хто веде боротьбу за мирне та вільне майбутнє нашого народу та країни. Також під час зустрічі гості спілкувалися та обмінювалися історіями власного життя. Окрім того, разом із психологинею відділу Юлією Воробієвською та Катериною Українець – представником ГО «Урбан Про», жінки працювали над відновленням внутрішніх ресурсів та ментального здоров’я.
Захід супроводжувався цікавим майстер класом плетіння букетиків із сухоцвітів. Це старовинне захоплююче заняття з яким пов’язано багато традицій та звичаїв. Такі букети плетуться та освячуються на свято Маковея та мають назву “маковійська квітка”, що є своєрідним оберегом.
Подібні заняття створюють затишну атмосферу, зближують та створюють середовище довіри.
 Дякуємо усім, хто активно долучається до проведення таких зустрічей!
 Дякуємо нашим Героям та членам їх сімей за витримку та самовідданість!
Все буде Україна!