Програму грантів на розвиток переробної промисловості розширено на виробників із зони бойових дій

Сума гранту — до 8 млн гривень. Держава профінансує 80% вартості поданого проєкту, а 20% грантер має покрити з власних чи кредитних коштів.
 Кошти з гранту можна буде використати на інвестиційні потреби — придбання нового виробничого або енергетичного обладнання
Хто може отримати грант і які умови?
Окрім бізнесу із зони бойових дій, на грант можуть податись і виробники поліграфічної продукції.
Обов’язкова умова для підприємств із зони бойових дій — на території діяльності підприємства, мають працювати державні інформаційні ресурси.
Незалежно від розміру гранту, його отримувач має створити від 5 робочих місць. Водночас, за три роки потрібно буде сплатити ЄСВ із зарплати нових працівників на суму, не менше ніж 20% від суми гранту.
 Ця програма є складовою політики розвитку українських виробників Зроблено в Україні.
Джерело: Міністерство економіки України