Проведено ряд перевірок на водних об’єктах Лісовогринівецької територіальної громади.

Начальник відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Хмельницької районної військової адміністрації спільно з працівниками Хмельницького районного управління Головного управління ДСНС у Хмельницькій області провели ряд перевірок на водних об’єктах Лісовогринівецької територіальної громади.
Під час спілкування з мешканцями громади, рятувальника вкотре нагадали правила безпечної поведінки на воді, пояснили різницю між місцями несанкціонованого відпочинку та офіційно відкритими пляжами . Окрім того, громадянам вручили роздатковий матеріал з правилами поводження на воді.
В службі порятунку закликають дотримуватись елементарних правил, аби не наражати себе та своїх рідних на небезпеку. А саме:
  •  Не заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння.
  •  Не залишати дітей без нагляду біля води.
  •  Не купатися в незнайомих місцях
  •  Дотримуватися правил поведінки на воді, встановлених знаками.
У разі виникнення небезпечної ситуації негайно телефонувати до служби порятунку!