Привітали медиків Хмельницької ЦРЛ з професійним святом

Відповідно до Указу Президента, відтепер 27 липня, в Україні відзначатимуть День медичного працівника.

За дорученням начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука, його перший заступник Віктор Паламарчук привітав з професійним святом медиків Хмельницької центральної районної лікарні. За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та служіння людському здоров’ю, він вручив Почесні грамоти та подарунки від очільника району.

«Професія лікаря – одна з найшляхетніших. Переоцінити значення медичних працівників у житті кожного з нас неможливо. Від вашого професіоналізму, доброго слова, мудрості – залежить життя людини. Сьогодні ви гідно тримаєте медичний фронт. А ваші колеги рятують життя на передовій та здобувають нашу незалежність зі зброєю в руках. Впродовж останніх кількох років перед вами досить багато викликів – реформа, корона вірус, війна…Однак ви мужньо долаєте труднощі, рятуєте людей та лікуєте душі. Бажаю вам міцного здоров’я. Божого благословення, гідної оплати праці та звісно ж мирного неба» – зазначив Віктор Паламарчук.