Реанімуйте свій бізнес або почніть з нуля на новому місці! Гранти до 50 тисяч гривень вже чекають на вас!

JERU (Спільне реагування на надзвичайні ситуації в Україні Welthungerhilfe та Concern Worldwide) оголошує початок реєстрації на отримання фінансової допомоги для підприємців Хмельницької міської територіальної громади, Чорноострівської селищної громади, Лісовогринівецької сільської громади, Розсошанської сільської громади та Гвардійської сільської громади: як діючих – на розширення та відновлення, так і початківців – на старт діяльності.

Програма здебільшого орієнтована на:

• родини, які постраждали від війни (пошкоджене житло, поранення або втрата члена сім’ї, втрата роботи, бізнесу, тощо);
  • внутрішньо переміщені родини;
  • родини, які утримують недієздатних осіб чи осіб із інвалідністю;
  • родини, в яких є вагітні жінки або новонароджені діти (до 6 місяців);
  • родини з низьким рівнем доходу (6 300 грн і менше на одного члена родини);
  • одиноких батьків;
  • жінок та чоловіків 45+;
  • ветеранів війни;
  • багатодітні сім’ї (троє і більше дітей);
  • людей з інвалідністю  та інші категорії вразливості.

Відбір переможців відбуватиметься на конкурсній основі.

Бажаєте дізнатися більше про цю можливість? Запрошуємо на зустріч із представниками JERU.

Онлайн-зустріч відбудеться 19 вересня (четвер), о 16.00 (можете приєднатися за цим посиланням https://meet.google.com/egp-ooou-odu).

Кінцевий термін подачі заявки: 2 жовтня 2024 року (включно).

JERU (Спільне реагування на надзвичайні ситуації в Україні) – це гуманітарна колаборація міжнародних неурядових організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide. Яка працює з громадами, які постраждали від війни, включаючи внутрішньо переміщених осіб, тих, хто повертається, та приймаючі громади. А їхні (JERU) програми враховують особливі потреби людей та розробляються з урахуванням прав людини.

З початку повномасштабного вторгнення діють в Західному, Східному та Південному регіонах України, надаючи допомогу постраждалому населенню відповідно до принципів гуманності, неупередженості, нейтралітету та незалежності.

У разі будь-яких запитань, будь ласка, звертайтеся.

Ольга Коршук
Фахівець з проектів та програм JERU

Welthungerhilfe (JERU)

Khmelnytkyi, Ukraine