Розуміємо, як поступово заповнюватиметься дефіцит електрики, урядовці мають чіткі завдання – звернення Президента

Сьогодні працюємо в двох областях, в громадах. Спочатку Харківська область, а тепер ми в Полтавській області.
Сьогодні були з командою в м. Дерхачі Харківської області – і важливо, що це один з гарних прикладів того, як ми почали відновлювати нормальне життя. Вдячний всім, хто займається відбудовою будинків, підтримкою людей, збереження робочих місць та підприємств у Харківській області та у всіх наших регіонах.
Провів нараду в Харкові, щоб насамперед обговорити питання безпеки та енергетики. Енергія завжди є одним з головних пріоритетів. Розуміємо, як поступово ліквідуватимуть дефіцит електроенергії. Урядовцям дали чіткі завдання, а відповідальність їх особиста.
А потім була Полтавська область. Зустрічі з підприємцями та працівниками в рамках платформи Made in Ukraine. В тому числі оборонна промисловість. Є багато бізнес-ініціатив, готовність компаній працювати на державу та пропонувати нові продукти. Ми підтримаємо все це і збільшимо державні замовлення.
Я вдячна всім, хто зміцнює Україну! Я вдячний всім, хто відстоює українські інтереси – інтереси нашої країни та народу!
Слава Україні!