Рятувальники Хмельниччини проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу

Рятувальники Хмельниччини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо недопущення загибелі людей на водоймах.

З метою попередження загибелі людей на водних об’єктах, 28 червня фахівці ДСНС провели рейди на водних об’єктах на території Хмельницького району.

В ході рейду рятувальники нагадали громадянам про правила поводження на воді  та поблизу водойм.

Надзвичайники намагались донести вкрай важливі повідомлення та застереження до якомога більшої кількості громадян, закликаючи усіх суворо дотримуватися елементарних правил безпеки на воді та з усією відповідальністю поставитись до власної безпеки і безпеки близьких, не бути байдужим до оточуючих.

Також серед громадян було розповсюджено наглядну агітацію з правилами поводження на воді та поблизу водойм.