Ринок праці Хмельниччини

З початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 19 тисяч громадян.
За 8 місяців 2024 року:
– 8,1 тисяч осіб працевлаштовано;
– 956 громадян проходили професійне навчання;
– 940 людей отримали ваучер на навчання;
– 1,9 тисяч громадян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру;
– 328 заявників отримали позитивне рішення щодо надання мікрогрантів для започаткування або розвитку власної справи, а 46 – щодо надання грантів за програмою Грант для ветеранів та їх подружжя;
– завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 49,3% вакансій було укомплектовано.
Станом на 1 вересня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,1 тисяч осіб, в тому числі 213 учасників бойових дій, 735 внутрішньо переміщених громадян. В базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалося 3932 вакансій.