Шаную воїнів, біжу за героїв України!

Разом з працівниками Хмельницької районної військової адміністрації взяли участь у Всеукраїнському щорічному забігу, який відбувається в пам’ять про загиблих воїнів. Такий захід проводять вже в шосте. Його започаткував батько загиблого Героя російсько- української війни, “кіборга” Олексія Дурмасенка.
Щороку, тисячі українців у більш ніж 40 країнах світу, долучаються до такої акції на знак шани та пам’яті тих, хто віддав своє життя за незалежність та вільну Україну!
Варто зазначити, що сьогодні дуже активним та свідомим було саме підростаюче покоління. Особливо зворушливо було бачити діток, котрі бігли заради пам’яті наших захисників. Це вселяє віру в те, що пам’ять про наших Героїв передаватиметься з покоління в покоління та житиме вічно!
Честь і слава нашим воїнам! Слава Україні!