Сьогодні один із батальйонів територіальної оборони Хмельницького району відзначає річницю створення!

Анатолій Катеренчук, начальник Хемльницької РВА, привітав та нагородив військовослужбовців Почесними грамотами, за вагомий внесок у боротьбі з ворогом, сумлінне виконання своїх обов’язків, адже вони, не вагаючись, стали до лав захисту рідної землі!
“Пишаюсь кожним із бійців – вони взірець відданості та патріотизму, які щодня ризикують життям, проте розуміють важливість своєї місії. Дякую кожному, хто сьогодні тримає в руках зброю, хто пильнує наш сон, хто своїм прикладом заряджає на оптимізм у непрості часи. Сьогодні, тероборонівці пліч-о-пліч з кадровими військовими виборюють нашу незалежність та наближають день Перемоги!  Дякую за вашу роботу!” – зазначив очільник району.