Типові помилки при передачі закладів П(ПТ)О з державної у комунальну власність

2016 року фінансування профтехів перейшло з державного на місцевий рівень. Поряд з цим, територіальні громади областей або міст, де розташовані такі заклади освіти, мали б прийняти і їхнє майно
З різних причин, процес передачі просувається досить повільно: наразі з державної у комунальну власність перереєстровано усього 57 (11,6%) з 493 профтехів, що підлягають передачі.
Аби виправити ситуацію, Швейцарсько-український проєкт DECIDE в межах напряму «DECIDE: ПРОФТЕХ» надає Уряду України експертну підтримку щодо процесу передачі майна закладів професійної освіти з державної у комунальну власність.
Експерти проєкту у співпраці з фахівцями Міністерства освіти і науки України та обласних департаментів освіти і науки вже здійснили збір та аналіз даних щодо статусів та проблематики передачі закладів з усіх регіонів країни.
  • Яких проблем найчастіше припускаються при формуванні документів
  • Чи можна їх уникнути
Як забезпечити оперативну передачу майна профтехів у комунальну власність
Про це та інше — у коментарі: https://decentralization.ua/news/18602