У Державному архіві Хмельницької області відбулось щомісячне засідання Експертно-перевірної комісії

15 серпня 2024 року у Державному архіві Хмельницької області відбулось щомісячне засідання Експертно-перевірної комісії (ЕПК).
В рамках засідання розглянуто 3 питання:
1. Звіт начальника архівного відділу Хмельницької райдержадміністрації про роботу ЕК архівного відділу та стан впорядкування та приймання документів у віддаленому робочому місці (м. Старокостянтинів) Хмельницької райдержадміністрації.
2. Звіт голови ЕК та відповідального за архівний підрозділ КМП “Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни” Хмельницької обласної ради про стан впорядкування документів в госпіталі.
3. Розгляд документів, поданих до ЕПК від архівних установ області.
У заході взяли участь:
ЗАГОРОДНЯ Галина Романівна – начальник архівного відділу Хмельницької райдержадміністрації;
СТАНОВИХ Алла Володимирівна – головний спеціаліст віддаленого робочого місця(міста Старокостянтинів) Хмельницької райдержадміністрації;
ДУБИЦЬКА Тетяна Вікторівна – завідувач організаційно-методичного кабінету Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.