У Хмельницькій ОВА обговорили проблемні питання реформи охорони здоров’я

24 листопада у Хмельницький ОДА НСЗУ організувала зустріч з головами територіальних громад нашої області з метою залучення їх до процесу реформування системи фінансування охорони здоров’я.

Засідання відбулося під головуванням голови НСЗУ Наталії Гусак.

У заході взяла участь Заряна Попадіна заступниця голови Хмельницької РВА,  директор Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Тетяна Кулик, керівництво обласної військової адміністрації, представники сфери охорони здоров’я, голови громад області.

На засідання було обговорено ряд питань:

• програма “Доступні ліки” в регіоні, розширення сільських мереж аптек;
  • реабілітація у сфері охорони здоров’я, пакети, які передбачають послуги реабілітації за Програмою медичних гарантій;
  • аналітичні звіти НСЗУ як інструмент у формуванні ефективних управлінських рішень.

За результатами зустрічі Національною службою охорони здоров’я буде прийнято  відповідні рішення.