У Хмельницькому районі продовжується навчання населення у підготовці до національного спротиву

Сьогодні жителі Миролюбненської, Старосинявської, Староостропільської та Старокостянтинівської територіальних громад, мали можливість отримати теоретичні та практичні знання з різних дисциплін: тактичної медицини, аеророзвідки, ведення інженерної та бойової підготовки.
Навчання відвідли Віктор Паламарчук, перший заступник начальника Хмельницької РВА, Сергій Тюрін, в.о.начальника Хмельницької ОВА, Микола Приступа, директор Центру підвищення кваліфікації, післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Хмельницького національного університету, на громадських засадах очолює Хмельницьку обласну організацію ветеранів Афганістану.
Заняття проводять сертифіковані військові інструктори. Варто зазначити, що з кожним днем кількість бажаючих отримати спеціальні вміння та навички зростає.
Навчання триватиме до кінця року.
Більш детальну інформацію можна отримати у громадах. Разом до Перемоги!
На зображенні може бути: 5 людей
На зображенні може бути: 13 людей, люди навчаються та текст