В Хмельницькій ОВА відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулось чергове засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Долучились до засідання онлайн перший заступник начальника Хмельницької районної військової адміністрації Віктор Паламарчук, заступниця Заряна Попадіна, начальник відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Савчук, керівник апарату Хмельницької РВА Вадим Штойко та начальник Хмельницького районного управління Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Сергій Чиж.
Серед основних питань порядку денного:
☑️Готовність місцевих органів виконавчої влади забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період;
☑️Заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в області;
☑️Протипожежний захист дитячих оздоровчих закладів під час відпочинку дітей та підготовка закладів освіти до 2024 – 2025 навчального року;
☑️Утримання джерел протипожежного водопостачання;
☑️Функціонування об’єктів радіаційної, хімічної небезпеки, зберігання нафтопродуктів .
За результатами засідання комісії прийнято відповідні протокольні рішення.