В Хмельницькій ОВА відбулося засідання обласної робочої групи “Прозорість і підзвітність”

Під головуванням начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна відбулось засідання обласної робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Серед основних питань порядку денного – результати моніторингу та аналіз публічних закупівель.
Варто зазначити, що з метою забезпечення економного та раціонального використання бюджетних коштів в Хмельницькій районній військовій адміністрації на постійному контролі перебуває моніторинг закупівель. Щотижнево результати щодо проробленої роботи подаються на розгляд групи при ОВА.
Станом на 1 липня 2024 року опрацьовано 205 закупівель на загальну суму 119 млн грн. Під час аналізу закупівель протягом впродовж звітного періоду з замовниками проводилась відповідна робота, аби упередити їх дії, які могли привести до неефективного витрачання коштів та обговорювались питання щодо доцільності та пріоритетності планування та проведення видатків в умовах воєнного стану.