В Хмельницькій районній військовій адміністрації відбувся семінар для керівників та відповідальних за ведення діловодства і архівної справи

Сьогодні в Хмельницькій районній військовій адміністрації відбувся семінар на тему “Нормативно-правова, науково-методична та інформаційна організація архівної справи та діловодства в установах, підприємствах, організаціях різних форм власності Хмельницького району”.

Участь у заході взяли Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА, Катерина Бурдуваліс – директор державного архіву Хмельницької області, Заряна Попадіна заступник голови Хмельницької РВА, Галина Загородня, начальник архівного відділу Хмельницької РВА, діловоди старостатів, секретарі громад, відповідальні за ведення діловодства та архівної справи, керівники установ культури громад та архівні працівники Хмельницького району.
Під час семінару учасники мали змогу ознайомитись з наступними питаннями:
– нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення розвитку архівної справи та діловодства в установах, організаціях;
– організаційні моменти формування НАФ в архівних установах;
– організаційні питання ведення обліку документів в архівних установах.

Немає опису.