В Хмельницькому районі функціонує п’ять центрів, що надають комплексну соціальну послугу з формування життєстійкості

Нагадуємо, що центр життєстійкості — це безбар’єрний простір, де жителі громади незалежно від віку, статусу чи гендеру можуть безплатно отримати соціальні послуги та психологічну допомогу. Проєкт реалізується у межах програми ментального здоров’я “Ти як?” першої леді України Олени Зеленської.
Центри вже є в таких громадах: Волочиська, Городоцька, Красилівська, Летичівська та Хмельницька. Три з них створені на базі благодійної організації «Карітас України», ще одна в місті Красилів на базі громадської організації «Рука допомоги Красилівської територіальної громади», та у місті Волочиськ на базі «Центру надання соціальних послуг» Волочиської міської ради. Центри діють за такими адресами:
• м. Волочиськ – вул. Незалежності, 88
• м. Красилів – вул. Центральна, 32, 3 поверх
• м. Городок – вул. Грушевського, 90
• смт Летичів – вул. Савіцького Юрія, 16-А
• м. Хмельницький – вул. Зарічанська, 10/3Б
Варто зазначити, що відділ підтримки ветеранів війни та членів їх сімей Хмельницької РВА має налагоджену співпрацю з благодійним фондом «Карітас-Хмельницький УГКЦ», що є надавачем комплексної соціальної послуги життєстійкості в місті Хмельницький.