В обласному архіві завершилася звітна кампанія.

В  Державному архіві Хмельницької області завершилася звітна кампанія,  прозвітували та поділилися планами на 2024 рік:
  • архівні установи Хмельницького району,
  • зокрема,
  • начальниця Архівного відділу Хмельницької райдержадміністрації Галина Загородня та
  • архівістка КП ,,Обднаний трудовий архів сіл, селища Хмельницького району” Світлана Мельник.
 Під час зустрічі обговорено основні показники виконання плану формування Національного архівного фонду (НАФ), основні показники виконання плану з використання документів НАФ, забезпечення збереженості документів, стан матеріально-технічної бази, кадрове забезпечення за 2023 рік та інше. В плануванні на наступний рік зосереджено увагу на цифровізації архівної справи, оцифруванні документів, висвітленні та популяризації архівних документів.
Протягом 2023 року Архівному відділу Хмельницької райдержадміністрації виділено нове приміщення площею 105,5 кв. м., з них робоча кімната складає 25 кв. м. Приміщення загратоване та з жалюзями на вікнах.
 Висловлюємо щиру вдячність начальнику Хмельницької РВА  Анатолію Катеренчуку та його заступниці Заряні Попадіній за зміцнення матеріально-технічної бази Архівного відділу, сприяння у розвитку архівної справи в районі, розуміння потреб архівної галузі та забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду.