В Ярмолинецькій територіальній громаді запрацювали ” Мобільні медико- психологічні бригади” Червоного Хреста

З початком вторгнення російських військ на територію України стрімко зріс потік внутрішньо переміщених осіб, які вимушені були рятувати своє життя на більш мирній місцевості. Не винятком стала і наша громада, яка з початку війни надала прихисток понад 1600 внутрішньо переміщеним особам. Задля комфортного та повноцінного перебування у громаді було залучено «Мобільні медико-психологічні бригади» Червоного Хреста.

Мобільні медико-психологічні бригади – проєкт, який у Хмельницькій області спільно реалізують Норвезький Червоний Хрест та Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Сьогодні, у Центрі культури та дозвілля , внутрішньо переміщені особи отримали медико-психологічну допомогу та за призначенням – медикаменти.

Велику увагу приділили волонтери і найменшим мешканцям громади з числа ВПО, які

отримали позитивні емоції та спілкування.