Відбулася робоча нарада з представниками територіальних громад Хмельницького району.

Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, провів робочу нараду з представниками територіальних громад район, щодо виконання заходів по мобілізації.
Участь у нараді взяли заступник начальника Хмельницького РТЦК та СП Сергій Волковський, викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області Сергій Леус, заступник начальника відділу пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Хмельницького районного управління Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області Олександр Ленюк, начальник відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Савчук та керівники окремих структурних підрозділів Хмельницької РДА.
До порядку денного було включено ряд питань:
– Виконання мобілізаційних завдань;
– Підготовка до проведення командно- штабного навчання органами управління та силами цивільного захисту;
– Співпраця органів місцевого самоврядування з РТЦК та СП;
– Оповіщення військовозобов’язаних;
– Бронювання;
– Оновлення військово – облікових даних;
– Мобілізація транспортних засобів.
«Сьогодні необхідно зосередитися на ефективному виконанні поставлених перед нами мобілізаційних завдань. Відтак, закликаю голів територіальних громад району до злагодженої співпраці. Маємо об’єднувати зусилля, адже тільки таким чином ми зможемо забезпечити відповідний рівень готовності до викликів сьогодення.» – зазначив Віктор Паламарчук.