Відбулось чергове засідання Ради Волонтерів Хмельниччини

Відбулось чергове засідання Ради Волонтерів Хмельниччини. Юлія Воробієвська, психологиня відділу підтримки ветеранів війни та членів їх сімей Хмельницької РДА, взяла участь у засіданні та провела тренінг для представників Ради Волонтерів Хмельниччини при Хмельницькій ОДА.
Тема тренінгу: «Психологічні особливості комунікації з ветеранами війни».
 Пані Юлія висвітлила психологічні аспекти комунікації з ветеранами, які повертаються в суспільство після участі у військових діях.
«Суспільству варто розуміти та усвідомлювати, що нашим захисникам після пережитого воєнного досвіду почати жити як раніше – надзвичайно важко. Тому, нашим обов’язком є допомога в реінтеграції ветеранам як психологічно, так і соціально.
Необхідно не просто говорити з ними, але й уміти їх слухати та створювати безпечний простір, де кожен з них може висловлюватися без страху бути неправильно зрозумілим.» – наголосила Юлія Воробієвська.