Відбулось четверте позачергове засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під головуванням начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука відбулось четверте позачергове засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До засідання онлайн долучились представники територіальних громад району.
Питання порядку денного:
– Стан готовності фонду захисних споруд цивільного захисту на території Хмельницького району;
– Стан проходження купального сезону на території Хмельницького району;
– Стан забезпечення протипожежного захисту нового врожаю на території Хмельницького району.
Інформували по даних питаннях:
– Сергій Володимирович Чиж – Начальник Хмельницького районного управління Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, полковник служби цивільного захисту
– Олександр Володимирович Ленюк – заступник начальника відділу організації пожежно – профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Хмельницького районного управління Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, підполковник служби цивільного захисту.
«Сьогодні усі ці питання є вкрай важливими та актуальними. По деяких населених пунктах нашого району маємо певні зауваження. Тому звертаюсь до голів громад, з повною відповідальністю віднестись як до облаштування укриттів, так і до визначення та приведення до належного стану місць для купання. Давайте працювати на результат» – зазначив під час засідання Анатолій Катеренчук.
Відтак розглянувши питання порядку денного, комісія вирішила головам міських, селищних, сільських рад:
– Провести на території громад інвентаризацію приміщень які можуть бути взяті на облік у разі відповідності основним критеріям до Наказу МВС №579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» та не допускати зменшення фонду захисних споруд;
– Взяти на контроль та забезпечити цілодобовий доступ до захисних споруд усіх форм власності; – Передбачити фінансування для належного утримання, проведення ремонтних робіт у захисних спорудах.
– Організувати здійснення контролю щодо заборони купання людей в місцях, які є небезпечними для цього;
– Спільно з працівниками ДСНС та Національної поліції продовжити проведення інформаційної кампанії через ЗМІ щодо дотримання населенням під час купального сезону;
– Провести ремонт водонапірних веж, обладнати їх пристроями для забору води пожежною технікою. Визначити відповідальних посадових осіб за утримання в справному стані водонапірних веж;
– Вжити заходів щодо забезпечення належного функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони;
Керівникам агроформувань усіх форм власності – Забезпечити безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, на якому збирається врожай, чергування трактора з плугом та спеціалізованих автомобілів, пристосованих для цілей пожежогасіння.
У разі відсутності т.з. у сільськогосподарському підприємстві, керівникам агроформувань укласти угоди на чергування пожежної техніки під час збирання урожаю.
– Забезпечити виконання заходів протипожежного захисту та техногенної безпеки, вказаних в приписах, на сільськогосподарських підприємствах та господарствах, у місцях збирання, перероблення і зберігання врожаю, заготівлі кормів, хлібоприймальних підприємствах.
Усім відповідним службам рішення комісії буде направлено на електронну адресу.
Немає опису.
Немає опису.