Відбулося засідання Хмельницької обласної ради

Сьогодні, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, взяв участь у пленарному засіданні 16 сесії Хмельницької обласної ради.

На порядк денний було винесено 25 питань з яких прийнято 23 рішення. Традиційними для розгляду на сесії були депутатські запити.

Серед основних:
  •  Звернення до Верховної Ради та Кабміну, щодо захисту малого та середнього бізнесу під час війни;
  •  Майнова приватизація;
  •  Підтримка молоді;
  •  Звільнення батьків від плати за утримання учнів у пансіонатах ліцеїв, які фінансуються з обласного бюджету;
  •  Забезпечення генераторами закладів освіти та охорони здоров’я.

У «Різному» депутати заслухали представника Уповноваженого ВРУ з прав людини у Хмельницькій області Оксану Кізаєву з інформацією про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2022 році.