Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Хмельницької РДА

Сьогодні відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини.  За дорученням Анатолія Катеренчука,  начальника Хмельницької районної військової адміністрації засідання провела Заряна Попадіна, заступниця голови районної державної адміністрації.

На комісію було винесені питання, які попередньо детально вивчила та опрацювала служба у справах дітей:

•  про усиновлення сина дружини;
  • щодо надання дозволу на обстеження та проходження лікування дитини, позбавленої батьківського піклування в Хмельницькій обласній психіатричній лікарні.

Наталія Остафійчук, начальниця служби у справах дітей  Хмельницької РВА, інформувала членів комісії, щодо змісту питань порядку денного.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до прийняття відповідних рішень, які було прийнято згідно чинного законодавства та в інтересах сім’ї.