Відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Сьогодні, Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, разом з головами територіальних громад Хмельницького району взяли участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Під час Конгресу було розглянуто ряд важливих питань для всіх територій держави, а саме:
– Енергонезалежність та енергетична безпека;
– Підготовка до опалювального сезону;
– Підготовка навчальних закладів до нового освітнього процесу та заходи безпеки;
– Розвиток співпраці з іноземними партнерами;
– Фінансове забезпечення місцевих громад.
“Станом на сьогодні серед основних завдань усіх регіонів України в пріоритеті є підготовка укриттів у закладах освіти. Також серед першочергових питань залишається енергетична безпека, захист інфраструктури, стабільне теплопостачання та енергоефективність.  Варто зазначити, що необхідно зосередитися на реалізації конкретних планів та заходів, які допоможуть зменшити ризики та підвищити ефективність роботи в зазначених напрямах. Лише тісною співпрацею можна створити безпечне середовище для жителів громад та забезпечити стійкий розвиток регіонів, незважаючи на щоденні виклики” – зазначив Віктор Паламарчук.