Відбулося засідання Наглядової ради Хмельницького національного університету

28 травня відбулося засідання Наглядової ради найбільшого на Поділлі вишу – Хмельницького національного університету. Члени Наглядової ради ознайомилися  з матеріально-технічною базою університету. Зокрема, відвідали Навчальний музейно-виставковий центр «Історія та сучасність техніки», Центр SolidWorks, Навчально-науковий центр систем автоматизації та елекроприводів, Лабораторію сільсько-господарських машин «ELVORTI», Науково-навчальну лабораторію фізичної терапії, ерготерапії, Науково-навчальний центр кібербезпеки, Лабораторію сонячних електростанцій, лабораторії факультету дизайну і технологій, а також кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем.
Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, як член наглядової ради, взяв участь у засіданні: “Скажу відверто, був приємно вражений матеріально – технічною базою даного освітнього закладу. Нас ознайомили з навчальним музейно-виставковим центром «Історія та сучасність техніки», центром SolidWorks, навчально-науковим центром систем автоматизації та елекроприводів, лабораторією сільсько-господарських машин «ELVORTI», лабораторією фізичної терапії, ерготерапії, науково-навчальним центром кібербезпеки, лабораторією сонячних електростанцій, новітніми технологіями в комп’ютерній інженерії” – зазначив очільник району.
Дане сучасне оснащення сприяє якісній підготовці фахівців, які будуть конкурентоспроможними на ринку праці. Отже, не зважаючи на умови сьогодення, у навчальному закладі дбають не лише про покращення матеріально – технічної бази, тут активно впроваджують нові напрямки, залучаючи іноземних фахівців.
Звіт ректора Сергія Матюха, лише підтвердив, що Хмельницький національний університет є одним із провідних закладів України та відповідає найвищим стандартам.