Відбулося засідання обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Сьогодні, Віктор Паламарчук перший заступник голови Хмельницької РДА, долучився онлайн до засідання обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність» під головуванням Сергія Тюріна, начальника Хмельницької ОВА.
Питання порядку денного:
– Аналіз проведення публічних закупівель;
– Стан освоєних коштів з державного бюджету на медичні заклади;
– Звіт громад області, де виявлені порушення у закупівлях.
Відтак, обговорили результати проробленої роботи за звітний період. Варто зазначити, що кількість учасників публічних закупівель значно збільшилась, що в свою чергу позитивно впливає на прозорість і ефективність процесу. Однак, разом з цим, зафіксовано і певні порушення у проведенні тендерних процедур.
На жаль, маємо зауваження до проведення закупівель в громадах Хмельницького району. Тож закликаю очільників громад проаналізувати й доопрацювати проблемні питання та виправити недоліки.
Також, вкотре наголошую на раціональному використанні коштів. Адже коли в країні йде війна, левова частка фінансування має спрямовуватися на підтримку ЗСУ та оборону нашої держави.