Відбулося засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» у Хмельницькій ОВА

Засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» відбулось у Хмельницькій ОВА. Його провів заступник начальника Володимир Білик.
Участь у засідання онлайн також взяв перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук. Під час засідання директорка Департаменту економічного розвитку ОВА Олена Бохонська прозвітувала про аналіз діяльності робочої групи та стан проведення публічних закупівель у першому півріччі 2024 року. Варто зазначити, що впродовж шести місяців було опрацьовано близько 350 закупівель. У 38 випадках – виявлено порушення.
Також під час засідання було заслухано інформацію про підсумки щодо результатів моніторингу проведення закупівель Управлінням Західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області за перше півріччя поточного року та результати представницької діяльності органів прокуратури області.