Віктор Паламарчук передав державні нагороди – «Мати – героїня» жінкам Хмельницького району.

Сьогодні, перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук, вручив високі державні нагороди – почесні звання «Мати – героїня» жінкам із Наркевицької та Теофіпольської територіальних громад Хмельницького району.
Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Присвоїти звання «Мати – героїня»:
  •  Возняківській Оксані Станіславівні
  •  Мацідонській Наталії Василівні
  •  Стаховій Оксані Миколаївні
  •  Роїк Олені Іванівні
  •  Середі Оксані Степанівні
  •  Яцюк Євгенії Василівні
  •  Яцюк Тетяні Василівні
«Це не просто нагорода – це визнання неоціненної ролі матері у суспільстві, їх безмежної любові, самовідданості та неймовірної сили духу. Адже їх самопожертва та щира турбота – безцінні. Ви – справжні героїні, адже подарували життя новому поколінню, виховали гідних синів та доньок, які стануть опорою та рушійною силою нашої держави. Ваші діти – майбутнє України! Саме їм будувати мирну та процвітаючу країну. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, благополуччя, родинного затишку та безмежної любові від своїх дітей. Доземний вам уклін» – зазначив під час вручення Віктор Паламарчук.