Віктор Паламарчук передав державні нагороди родинам героїв (посмертно)

За дорученням начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука, перший заступник Віктор Паламарчук разом із представником Хмельницького районного ТЦК та СП передали державні нагороди родинам полеглих Героїв у Віньковецькій територіальній громаді.
Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
  •   Старшого солдата Коломійчука Анатолія Руслановича;
  •  Старшого солдата Козака Андрія Івановича;
  •  Солдата Вознюка Юрія Леонідовича.
  •  Медаллю «За військову службу» нагороджено сержанта Кобилецького Станіслава Дмитровича.
«Розбиті серця від втрати найріднішої людини загоїти неможливо…
Наші оборонці мали плани на майбутнє, мріяли про Перемогу та повернутися додому живими. На жаль, клята війна назавжди відібрала в них цю можливість.
Світла та вічна памʼять кожному, хто загинув за свободу та право вільно жити в своїй країні. Щирі співчуття рідним!» – зазначив Віктор Паламарчук.