Віктор Паламарчук передав державні нагороди родинам захисників(посмертно)

Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, спільно з очільниками територіальних громад та представниками Хмельницького районного та місцевого ТЦК та СП передати високі державні нагороди родинам наших полеглих захисників, які до останнього подиху боронили нашу державу.
Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
  • Марманюка Віталія Олександровича – жителя Наркевицької громади
  • Сороку Олександра Вікторовича – жителя Теофіпольської громади
  • Сендзюка Олександра Сергійовича – жителя Волочиської територіальної громади
Ці молоді хлопці віддали найцінніше, аби захистити рідну землю, своїх дітей та кожного з нас. Вони зробили усе для того, аби ми жили у вільній, незалежній Україні!І наш обов’язок – пам’ятати про їх подвиги, адже своєю кров’ю вони писали новітню історію нашої держави.
Вічна пам’ять кожному полеглому Герою!