Віктор Паламарчук провів особистий прийом громадян

Сьогодні, Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, відповідно до графіку, провів особистий прийом громадян.
Мешканці Хмельницького району звернулися з важливими питаннями соціального характеру та питаннями, що стосуються благоустрою. Вкотре переконався, що попри щоденні виклики, проблеми та потреби наших громадян не повинні залишатися без уваги.
Відтак, під час прийому, детально обговорили кожне питання. Виявилось, що деякі з них потребують більш глибокого аналізу та втручання не лише з боку органів місцевого самоврядування, а й на рівні виконавчого органу влади.
З усіх порушених питань прийняті відповідні рішення. А ті, що потребують детальнішого вивчення, будуть розглянуті відповідними структурними підрозділами адміністрації задля забезпечення їх належного вирішення.