Віктор Паламарчук привітав колектив Хмельницької РДА з Днем Конституції України

Сьогодні, 28 червня, ми відзначаємо День Конституції України – день, коли було прийнято Основний Закон нашої держави. Цей документ став символом нашого прагнення до свободи, демократії та верховенства права.
28 років тому, у 1996 році, український народ об’єднався, щоб проголосити свою незалежність і збудувати нове, справедливе суспільство. Конституція стала фундаментом, на якому ми будуємо нашу державу. Вона гарантує нам усім рівні права та свободи, незалежно від походження, етнічної приналежності, релігії чи політичних переконань.
З нагоди Дня Конституції України перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук вручив Почесні грамоти працівникам Хмельницької районної військової адміністрації. Також Почесні грамоти та Подяки, Віктор Паламарчук, передав від начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна.
Почесною Грамотою Хмельницької обласної військової адміністрації нагороджено:

ПАЛАМАРЧУКА Віктора Анатолійовича, першого заступника голови Хмельницької районної державної адміністрації;

САВЧУКА Ігоря Анатолійовича, начальника відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами  Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області;

БІЛИК Ольгу Вікторівну, начальницю відділу організаційної роботи та з питань персоналу апарату Хмельницької районної державної адміністрації;

СТРУЖЕВСЬКУ Оксану Володимирівну, головного спеціаліста загального відділу апарату Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області.

Подякою Хмельницької обласної військової адміністрації відзначено:

КОНДРАТЕНКО Лесю Володимирівну, начальницю відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та внутрішнього аудиту Хмельницької районної державної адміністрації;

ЮЗВАК Ірину Вікторівну, начальницю юридичного відділу управління соціального захисту населення Хмельницької районної державної адміністрації;

ПАВЛОВСЬКУ Наталію Олександрівну, головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Хмельницької районної державної адміністрації;

ЖУКОВСЬКУ Валентину Михайлівну, головного спеціаліста відділу оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Хмельницької районної державної адміністрації.

Почесними грамотами Хмельницької районної військової адміністрації нагородити:

ЗАЄЦЬ Тетяну Миколаївну, начальницю відділу фінансів Хмельницької районної державної адміністрації;

КОВАЛЬ Оксану Вікторівну, заступницю начальника Управління соціального захисту населення Хмельницької районної державної адміністрації.

«За роки незалежності Україна пройшла через багато випробувань. Але ми завжди пам’ятали про цінності, закладені в Конституції, і прагнули до їх втілення в життя. Ми будували демократичну державу, зміцнювали економіку, розвивали культуру та захищали нашу незалежність. Сьогодні Україна бореться за свою свободу та незалежність від російського агресора. Ми боремося не лише за себе, але й за цінності, які проголошені в нашій Конституції. Я щиро дякую кожному з Вас, за вагомий внесок у наближення нашої Перемоги та сумлінну працю на благо нашої держави. Вірю, що спільними зусиллями, кожен на своєму місці, ми здолаємо ворога і збудуємо нову, сильну та процвітаючу Україну, де пануватимуть мир, злагода та добробут. Слава Україні!» – зазначив Віктор Паламарчук.